Zdrowe Stopy - trudny temat.

Postaramy się poniżej podzielić wnioskami, jakie płyną z naszego doświadczenia z komputerowych badań stóp. Oczywiście wiele informacji i wskazań dla pacjentów jest dostosowanych indywidualnie, ale sporo dotyczy wszystkich. To w jaki sposób funkcjonują nasze stopy jest uzależnione od wielu czynników. 

fotolia_83853159_subscription_monthly_m.jpg

W trakcie naszego badania, informujemy pacjentów o często popełnianych błędach w zakresie noszonego obuwia, jak i nawyków dnia codziennego, które powodują powolną, lecz niestety skuteczną deformację stóp. Tyczy się to szczególnie kobiet... Dlaczego? Zapraszamy na badanie, o wszystkim opowiemy na miejscu, w oparciu o obraz stóp jak i wywiad oraz badanie palpacyjne.

Nysa, ul. Piastowska 39

tel. (77) 44 800 70

gabinet@complexmed.pl


Complex Piotr Chudy 2015 all rights reserved

komputerowe badanie stóp, komputerowe badanie postawy ciała, badanie wad postawy, badanie skoliozy, pomiary skoliozy, pomiary kręgosłupa, pomiary stopy, boli stopa, boli kręgosłup, leczenie stóp, leczenie kręgosłupa, indywidualne obuwie dla dzieci, buty dla dzieci, laserowe badanie stóp, laserowe badanie pleców, badanie stópek, badanie stóp dzieci, kapcie dla dziewczynki, kapcie dla chłopczyka, analiza chodu, videografia, lordoza, kifoza, kontrola postawy, rehabilitacja nysa, fizjoterapia nysa, koślawe pięty, koślawe stopy, koślawe kolana, boczne skrzywienie kręgosłupa, 
Jest możliwe, że nasza strona będzie zapisywać na twoim urządzeniu końcowym tzw. pliki cookies w celu zoptymalizowania jej działania oraz zwiększenia komfortu jej przeglądania. Możesz w każdej chwili wyłączyć je w swojej przeglądarce.